Styre og representantskap

Styret i NoMil har ein medlem frå kvar eigarkommune.

Medlemar

Kristen Hundeide, Eid, styreleiarvara: Turid Vassliås Borgund
Gunnvor Sunde, Gloppen, nestleiarvara: Jeffrey Thomas
Sissel Tafjord, Hornindalvara: Randi Langlo
May-Britt Bratseth, Bremangervara: Einar Kjerpeseth
Stein Robert Osdal, Seljevara: Jan Vidar Smenes
Einar O. Midtbø, Vågsøyvara: Sølvi Grov
Per Kjøllesdal, Strynvara: Roar Grønmo

Representantskapet er NoMil sitt øvste organ. Medlemane er utnemnde av kommunestyra i dei sju medlemskommunane. Tal medlemar er avhengig av folketal i den enkelte kommune. Det er representantskapet som vel styremedlemane i NoMil.

 

Leiar: Kristin Maurstad, Vågsøy kommune

Nestleiar: Nils Per Sjåstad, Selje kommune

MedlemerVaramedlemer

Selje kommune

Nils Per Sjåstad, 6750 STADLANDET
nils-per@stadpipe.no

Raymond Myren, 6750 STADLANDET
remmyren@gmail.com

Terje Nybakk, 6740 SELJE 
terje.nybakk@selje.kommune.no

Merete Nerland, 6750 STADLANDET 
merete.nerland@selje.kommune.no

Stryn kommune

Sven Flo, ordførar, 6783 STRYN
sven.flo@stryn.kommune.no

Pål Vonheim, 6783 STRYN
pvonheim@online.no

Aud Løvlid, Lovik, 6789 LOEN
aud@alexandra.no

Torstein Tvinnereim, 6783 STRYN, varaordførar
torstein.tvinnereim@sfj.no

Arve Glomnes, 6783 STRYN
arglomne@online.no

Silje Åsnes Skarstein, 6788 OLDEN
Oldenskarsteinsilje@gmail.com

Eid Kommune

Alfred Bjørlo, 6770 NORDFJORDEID, ordførar
alfred.bjorlo@eid.kommune.no

Sissel Ommedal, Øyanevn. 23, 6770 NORDFJORDEID
sissel.helen@hotmail.com

Alf Reidar Myrstad, 6770 NORDFJORDEID
alf_myrstad@hotmail.com

Eli Førde Aarskog, Kvernhusvegen 10, 6770 NORDFJORDEID
eli@nordfjord-hotell.no

Vigdis Heimdal Reksnes, 6777 STÅRHEIM
vheimdal@gmail.com

Per Tore Borgund, Leirongane 2, 6770 NORDFJORDEID
pertoreborgund1@gmail.com

Gloppen kommune

Leidulf Gloppestad, ordførar, 6823 SANDANE 
leidulf.gloppestad@gloppen.kommune.no

Roar Henden, 6823 SANDANE

Mariell Eikeset Koren, 6823 SANDANE

Laila Frøystad Falck, Årdal, 6827 BREIM

Audun Mundal, 6823 SANDANE

Gro Vereide, 6826 BYRKJELO

Bremanger Kommune

Espen Sortevik, Sandevegen 48, 6723 SVELGEN
espen.sortevik@elkem.no

Magnhild Myklebust, boks 104, 6721 SVELGEN
magnhild.myklebust@bremanger.kommune.no
mm@bremanger.kommune.no

Marius Strømmen, 6734 RUGSUND
ms@havfront.no

Gunnar Yttrehus, Bremanger kommune, boks 104, 6721 SVELGEN
gunnar.yttrehus@bremanger.kommune.no

Hornindal Kommune

Jan Endre Nesdal, 6763 HORNINDAL
jan.endre.nesdal@hornindal.kommune.no

Eldar Engelund, 6763 HORNINDAL
eldar.i.engja@hotmail.com

Audun Gausemel, 6763 HORNINDAL
audun.gausemel@hornindal.kommune.no

Per Maurset, 6763 HORNINDAL
per.maurset@sentrumsgaarden.no

Vågsøy kommune

Kristin Maurstad, ordførar, 6711 BRYGGJA
kristin.maurstad@vagsoy.kommune.no

Tove Lill Refvik Volle
tlrv@online.no

Amund Gotteberg, Gate 6 103, 6700 MÅLØY
agotteberg@gmail.com

Nils Isak Myklebust, Gate 5 90, 6700 MÅLØY
nilsmy@frisurf.no

Terese Gjerde, Furutoppen, Holvik, 6700 MÅLØY
terese.gjerde@gmail.com

Daniel Henriksson, Gate 5 64, 6700 MÅLØY
danielhenriksson1891@hotmail.com

Per Kjøllesdal